Cipo & Baxx ZAJEFAJNE.EU

„Oferujemy w sprzedaży odzież Cipo&Baxx, która jest skierowana do ludzi lubiących dobrą zabawę modą”

Moda to nasza pasja

ZAJEFAJNE.EU

Jesteśmy firmą na rynku modowym od 1998 roku. Od wielu lat działamy w branży modowej na rynku e-commerce. Oferując Państwu nasz sklep mamy nadzieję sprostać wszelkim oczekiwaniom. Mamy na celu promowanie mężczyzny oryginalnego, mającego swój niepowtarzalny styl. Z naszej strony zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta ażeby sprostać jego oczekiwaniom. Mając na uwadze Państwa zadowolenie dołożymy starań żeby współpraca przebiegała sprawnie i szybko .Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu.

SPRAWDŹ JESTEŚMY OFICJALNYM SKLEPEM CIPO & BAX

https://www.sklep.cipoandbaxx.pl/

Est. 1996

Histotria Marki CIPO & BAXX

Cipo&Baxx to marka odzieżowa skierowana do ludzi lubiących dobrą zabawę modą. Marka powstała w 1996 roku i w szybkim czasie zaczęła osiągać sukcesy produkując ekstrawaganckie jeansy, t-shirty, bluzy, kurtki, buty i dodatki. Wysoka jakość produkowanej odzieży i dbałość o każdy detal a zarazem niebanalne wzornictwo pozwoliły marce Cipo&Baxx zdobyć mocną pozycję w Europie.

Dzięki oryginalności i niepowtarzalności odzież Cipo&Baxx zdobyła sobie uznanie klientów i jest już dostępna w sklepach partnerskich i multibrandowych w całym kraju. Kolekcja Cipo&Baxx kierowana jest do osób pewnych siebie, lubiących podkreślić swoja indywidualność i unikalną osobowość, nie bojących się żywych kolorów czy niecodziennych fasonów oraz pragnących wyróżnić się z tłumu.